UlkePanel
UlkePanel.Com | Sesli, Sohbet, Panelcisi, Sesli, Chat, Panelcisi.
Seo Optimizasyon nedir
Seo Optimizasyon nedir

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Başlangıç Kılavuzu

Bu kılavuz kimler için hazırlanmıştır?

Çevrimiçi içeriğe sahipseniz, çevrimiçi içerikten para kazanıyorsanız, çevrimiçi içeriğin yönetimiyle uğraşıyorsanız veya bu tür içeriği Google Arama üzerinden tanıtıyorsanız bu kılavuz sizin için hazırlanmıştır. Büyüyen ve gelişen bir işletmenin sahibi, onlarca sitenin web yöneticisi, web ajansında SEO uzmanı veya Arama mekaniği konusuna meraklı, her şeyi kendi yapan bir SEO ustasıysanız, bu kılavuz sizin için hazırlanmıştır. En iyi uygulamalarımıza dayalı olarak SEO’nun temelleri hakkında kapsamlı bir genel bilgiye sahip olmak istiyorsanız tam yerine geldiniz. Bu kılavuz size sitenizi otomatik olarak Google’da birinci sıraya yerleştirecek sırlar vermeyecektir (bunun için üzgünüz!), ancak aşağıda özetlenen en iyi uygulamaları izlemenin arama motorlarının içeriğinizi taramasını, dizine eklemesini ve anlamasını kolaylaştıracağını umuyoruz.

Arama motoru optimizasyonu (SEO) genellikle web sitenizin çeşitli bölümlerinde küçük değişiklikler yapmakla ilgilidir. Tek tek bakıldığında bu değişiklikler artımlı iyileştirmeler gibi görünebilir, ancak diğer optimizasyonlarla birleştirildiklerinde, sitenizin kullanıcı deneyimi ve organik arama sonuçlarındaki performansı üzerinde dikkate değer bir etkisi olabilir. Bu kılavuzdaki konular web sayfalarının temel bileşenlerinden oluştuğu için bunların birçoğu hakkında halihazırda bilgi sahibi olmanıza rağmen bunlardan en iyi şekilde yararlanmıyor olabilirsiniz.

Sitenizi kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde optimize etmeniz gerekir. Bu kullanıcılardan biri, diğer kullanıcıların içeriğinizi keşfetmesine yardımcı olan arama motorudur. Arama Motoru Optimizasyonu, arama motorlarının içeriği anlamasına ve sunmasına yardımcı olmayla ilgilidir. Siteniz, örnek sitemizden daha küçük veya daha büyük ve çok farklı içerik sunuyor olabilir, ancak aşağıda tartıştığımız optimizasyon konuları her büyüklük ve türden siteler için geçerlidir. Kılavuzumuzun web sitenizi nasıl iyileştireceğinizle ilgili bazı yeni fikirler vereceğini umuyoruz ve sorularınızı, geri bildiriminizi ve başarı hikayelerinizi Google Web Yöneticisi Yardım Forumu‘nda1duymaktan memnuniyet duyarız.

İçerikten keyif alacağınızı umarız. Ayrıca, Google Destek Forumlarımız aracılığıyla göndereceğiniz görüşlerinizi bekliyoruz. Sizden gelen geri bildirimleri entegre etmeye çalışacağız.

Kılavuzu çekinmeden kaydedip sorumlu bir şekilde yazdırabilir ve tekrar paylaşabilirsiniz. Web’in kalitesini birlikte iyileştirelim.

İyi okumalar!

10.02.2018 Tarihinde Yayınlandı
Gön: Admin
 • Yorum Resmi
  Yorumlayan
  Kiera Ketner

  Howdy Seo Optimizasyon nedir | UlkePanel.Com | Sesli, Sohbet, Panelcisi, Sesli, Chat, Panelcisi.

  Money Robot Submitter is the most powerful SEO automation tool.
  Designed to publishing your content and backlinks to thousands of websites.
  Read More: http://bit.ly/Money_Robot_SEO

  10 Nisan 2018
 • Yorum Resmi
  Yorumlayan
  Kristan Kuntz

  Hi Seo Optimizasyon nedir | UlkePanel.Com | Sesli, Sohbet, Panelcisi, Sesli, Chat, Panelcisi.

  Money Robot Submitter is the most powerful SEO automation tool.
  Designed to publishing your content and backlinks to thousands of websites.
  Read More: http://bit.ly/Money_Robot_SEO

  14 Nisan 2018